Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/174958/virtual/www/subdom/stela/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Stel@ » 2009 » Říjen
Říj
31
2009
--

Pozdrav všem

DSCN9184_1

Teď mám období lumpáren tzn., že se vším házím (a to docela daleko). Co neumí létat, má smůlu.  Nerozbije-li se vše na poprvé,  může se rozbít na podruhé…odolnost materiálu zkouším dalšími hody. Propiska nejlépe píše na prostěradle u mamky a taťky v ložnici, žervé sýr se dá jíst báječně z podlahy a brčkem, (ideální je s ním nakrmit všechny plyšáky kolem),  zubní kartáček umí vyčistit taťkovu zabahněnou podrážku u bot, wc vůně nejlépe voní, když ji prostě vylijete po celé koupelně, nejlepší hračka do vany je použitá štětka na malování a vyprané spodní prádlo nejvíce sluší kolu dědy Pepy (ještě že nám s ním nikam neodjel….).

Byla jsem na svatbě tety Zorky a strejdy Radima. Podívat se za sestřenicí Lucinkou v jejich nově postaveném krásném domečku. Dostala jsem 2 plyšové králíčky – Boba a Bobka. K radosti svých rodičů je všude tahám sebou. Klobouk kouzelníka Pokustóna nosím preventivně místo zimní čepice., třeba i v obýváku. 


Powered by WordPress