Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/174958/virtual/www/subdom/stela/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Stel@ » 2009 » Prosinec
Pro
31
2009
--

Další Silvestr co jsem prospala

  IMG_7930

Na Silvestrovskou  veselici jsme vyrazili do Nového Města nad Metují. Bydleli jsme u tety a strejdy Bauchových. Na Silvestra jsem vydršela skoro do půl…    asi do půl desáté. Pak mě nevzbudili ani rachejtle a petardy.   V novém roce jsem si udělala pěší rekord když jsem po svých prošla celé Babiččino údolí  zvláštní je, že jsem tam nikde babičku nepotkala ani Maruš ani Hanku.   Byla tam nějaké socha osoby , kterou jsem nazvala Ježibaba.  Také jsme si   vyzkoušela jaké to je být součástí betlému a nic moc. Na fotce je jasně vidět že je fuška. 

IMG_7994


Pro
24
2009
--

Jaks přežil vánoce Hodane ?

IMG_7841

A máme tu Vánoce pánové!  Tohle by jistě zahlásil Eda laboratorní potkan z Prahy (ta je u Berouna).   Je Vám asi jasné jakou radost jsem měla z krysácké rodinky, kterou mi přinesl strejda Ježíškek. Je tam Hodan, Hubert (tomu říkám hnědý krysák) Eda a dokonce i Ludvíček. Navíc jsem dostala houpací křeslo na kterém se dají pouštět písničky hlavně Tři čuníci.  Samozřejmě jsem musela mamce pomáhat připravit štědrovečerní baštu.  Před Vánoci také napadl sníh tak jsme s taťkou vyfotili můj ozdobený domeček.

IMG_7708


Pro
17
2009
--

Už bydlím ve svém

 IMG_7589  Vážení  došlo k důležitému zvratu v mém životě. Mamka s Taťkou již dokončili úpravy mého pokojíku natolik že jsem se mohla nastěhovat. Je to blaho zkrátka není nad to když je člověk ve vlastním.  Musím neskromně prohlásit, že většinu důležitých prací jsem si dělala sama ostatně důkaz pro takové tvrzení naleznete ve fotogalerii.

IMG_7617


Pro
06
2009
--

Viděla jsem Mikuláše

IMG_7550 Babička s mamkou mě vzali za Mikulášem. Byl tam i Anděl a hlavně  ČERT.  Všech jsem se hodně bála a taky trošku plakala. Nakonec jsem si ale dodala  odvahy  a vzala si od nich punčochu s dobrotami.


Powered by WordPress