Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/174958/virtual/www/subdom/stela/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Stel@ » 2010 » Září
Zář
25
2010
--

Mašinou za mašinkama

Jako správný nádražák přišel děda Luboš s návrhem vypravit se na výstavu mašinek. Tím byl určen cíl zbývalo jen vyřešit jak se tam dopravit. Samozřejmě že vlakem. Mamka mi sbalila batůžek na cesty a mohlo se jet.

Cestu v kupé jsme si moc užili, i mašinky na výstavě se nám  moc líbily.

P9250748

 

 

Ale velká černá parní mašina na mně zahoukala vypustila páru a já jsem se jí lekla.  Při zpáteční cestě mě málem nestihli vzbudit jak tvrdě jsem ve vlaku usnula.


Zář
22
2010
--

Expedice YDYXEB aneb Tatínkovský víkend na Vysočině

DlouDSC_9323hodobé výhrůžky maminek se staly skutečností a nastal den D a hodina H, kdy jsme vyrazili na dlouho plánovanou a pečlivě utajovanou expedidi YDYXEB.  Naší apaluchou se na víkend stala penzion Vysočina, který mají v oblibě mladí astrologové neboť je vybaven i černou dírou a jinými jevy. Na průběh expedice to však nemělo vůbec žádný vliv a všichni  jsme si to moc užili.

Složení výpravy zlobičů:

Jenda Škarbant, Stelinka Lesová,Vojta Polák a Anička Příhodová.  Všichni s doprovodem papírových tatínků. Konali jsme krátké výlety do okolí, hodovali ve fajnové restauraci (padali názory, že příšte tam budemee bydlet www.pensiontisuvka.net).

Závěr z celé akce byl jednoznačný -  je třeba ji co nejříve zopakovat, protože taťkové nám dovolí víc než mamky …


Powered by WordPress