Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/174958/virtual/www/subdom/stela/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Stel@ » 2010 » Březen
Bře
14
2010
--

Nad Tatrou sa blýská

 IMG_8689 Chalupa v malé vesničce Húty  se na týden stala mojí základnou.  Celá akce byla promyšlená a předem dlouhodobě plánovaná, krycí názvem měla dovolená v Tatrách.

IMG_8877Abych nemusela dlouho sedět v autě naložili jsme auto na vlak a celou noc jsme spali tedy měli jsme spát já tomu spaní moc nedala a pořád jsem žďuchala do mamky.

Z chaty jsme podnikali různé výpravy do okolí a to převážně autem. Nejoblíbenějším cílem se stali termální koupaliště. Vyzkoušela jsem jich hned několik

Tatralandia , Bešeňová, Meander Park Oravice, Aqua City Poprad . Cachtat se v teplé vodě je fajn a vůbec mi nevadilo že na mne padal sníh.

Rodičové mě vytáhli na sněžnicový výlet abych si také užila zapadané bílé stromy na to jsme reagoval spánkem.  Zkrátka týden utekl jako voda a já už se těším na další akci. Jo také jsem se jela podívat zubačkou na Štrbské pleso ale to jsme neviděla, protože jsem byla strašně protivná tak se mnou musel taťka zůstat v nádražní hale (to mají za to že jsem nespala)

IMG_8911


Powered by WordPress